БЕТОН ДЛЯ ФУНДАМЕНТУ

БЕТОН ДЛЯ ФУНДАМЕНТУОснова будь-якої будівлі — фундамент. Від нього залежить міцність і довговічність майбутньої будови. А основа фундаменту — бетон. Від правильно обраного бетону, його класу міцності і технології заливки бетону і залежить успіх всього вашого будівництва.

Підстава — фундамент. Основа — бетон.

Який бетон потрібен для фундаменту? Звертайтеся до нас — ми підкажемо.

4 фактори які потрібно врахувати:

  • тип підземної частини і цоколя будівлі: стрічка, палі, блоки та ін .;
  • наявність підземних поверхів, наявність підвалу;
  • загальна вага майбутньої будови, навантаження на всю бетонну конструкцію;
  • місце розташування ділянки, характер грунтів, рівень грунтових вод і т.п.

Фундаменти будівель піділяють на легкі і важкі, а ті, в свою чергу, на такі види:

  • монолітний стрічковий;
  • стовпчастий;
  • плитний або блоковий;
  • свайний;
  • гвинтовий.

Легкі фундаменти використовуються в якості основи під каркасні конструкції, брусові одноповерхові будівлі та капітальні паркани.

Стрічкові фундаменти оптимальні для безкаркасних будівель, двоповерхових будівель на рівних ділянках.

Гвинтові і пальові фундаменти, як правило, використовуються в сильно заболочених місцях і ділянках з нерівною місцевістю під легкі будови.

В даному випадку нас цікавить бетон, який застосовують для фундаменту стрічкового і монолітного типу, так як цей вид фундаментів найчастіше застосовується в котеджному будівництві.

ЯКИЙ БЕТОН ПОТРІБЕН ДЛЯ ФУНДАМЕНТУ?

Клас міцності бетону, який можна використовувати для фундаменту монолітного або стрічкового типу одноповерхового або двоповерхового будинку, повинен бути не нижче В15 (М200), також активно застосовуються марки В20 (М250), В22.5 (М300), В25 (М350) (марки бетону і їх призначення)

Корисно знати, що для засипки використовується чистий пісок, а заповнювачем служить щебенева або гравійна фракція 20-40мм. Не допускається використання битої цегли або вапняку, так як це значно знижує міцність фундаменту, а значить і всієї будівлі.

ВИМОГИ ДО ЗАЛИВКИ БЕТОНУ ДЛЯ ФУНДАМЕНТІВ

1. Дуже важливо точно витримати пропорцію складу бетону для отримання потрібного значення міцності. Досягти високої точності в пропорційному складі можна тільки в заводських умовах, де здійснюється автоматичне завантаження потрібної кількості компонентів. Це гарантує якість бетонної конструкції фундаменту.

2. Важливим є процес перемішування компонентів — суміш повинна бути однорідною, без грудок і бульбашок повітря. У разі таких похибок в бетоні виходять згустки, раковини і порожнечі, які значно, а іноді і катастрофічно знижують якість і міцність бетону. При ручному перемішуванні або використанні бетономішалки обов’язково треба проводити ущільнення бетонної суміші за допомогою вібратора. Заливка фундаменту бетоном заводского виготовлення часом виключає цей етап або ж проводиться швидко.

3. Монолітний фундамент тому і називається монолітним, що весь бетон для фундаменту повинен бути залитий за один раз. Тобто в відповідальний момент заливки монолітного фундаменту небажана ситуація, коли частина бетонної конструкції вже схопилася, а решту тільки починають замішувати або завантажувати в бетономішалку. У цих випадках в структурі бетону утворюються «холодні шви», які працюють так само, як і тріщини. Виходить, що фундамент складається з декількох частин і нездатний витримувати можливі навантаження.

При заливці великих обсягів на виробництві БЕТОН 24 ми можемо вводити додаткові спеціальні пластифікатори, що подовжують період твердіння бетонної суміші для уникнення можливого ефекту холодних швів.

4. Догляд за бетоном. За ДСТУ, температура повітря в момент заливки бетону повинна бути 16С. Якщо температурні значення сильно відрізняються, важливо компенсувати ці відхилення. По-перше, це можливо зробити ще в процесі виробництва бетонної суміші — внести противоморозні добавки в зимовий час, або спеціальні пластифікатори в літню пору. При високих літніх температурах бетонну конструкцію періодично проливати холодною водою і захищати від сонця непрозорим матеріалом.

Ми використовуємо спеціальне обладнання і карту технологічної рецептури і можемо поставити необхідний обсяг бетону з доставкою всієї партії із заздалегідь узгодженим інтервалом подачі.

Обсяг бетону для фундаменту вказується в проектній документації. Ми так само можемо запропонувати послугу розрахунку для вашого фундаменту при здійсненні замовлення.

[kkstarratings]

Замовити дзвінок



    ×