КУПИТИ КЕРАМЗИТОБЕТОН У ЛЬВОВІ

Марка бетонуM200
Клас —
Міцність кгс/см2200
Рухливість ПП2-П4
Морозостійкість FF 100
Водонепроникність W
Жорсткість Ж

від 2630 грн/м3

КЕРАМЗИТОБЕТОН

Керамзитобетон — чи не найпоширеніший вид легких бетонів. Він надзвичайно популярний в будівництві. Керамзитобетон легкий, екологічно чистий, володіє зниженою теплопровідністю і масою інших переваг, необхідних для реалізації сучасних будівельних технологій.

Керамзит це спінена й обпалена гранульована глина.

Наповнювачем бетонної суміші в товарному керамзитобетоні виступають досить великі керамзитові гранули (керамзитовий гравій) в поєднанні з піском. Ось чому керамзитобетон, щільність якого набагато менше інших видів бетонних сумішей, дозволяє споруджувати будівельні конструкції з меншим навантаженням на фундаментні підстави. При використанні такого бетону на будівельних майданчиках дешевше виявляється і його доставка. Керамзитобетон істотно легше своїх важких побратимів, наповнених щебенем або гравієм, значить, собівартість транспортування істотно знижується.

Оскільки провідним наповнювачем будівельного матеріалу виступає керамзит, то ця обставина і визначає його чудові властивості. Цей матеріал хімічно стійкий і, одночасно зі здатністю утримувати в спорудженому приміщенні тепло, — наділений повітряпропускною здатністю, що забезпечує сприятливий мікроклімат.

Даний вид бетону виготовляється у відповідності з Гост 25820 2000: за участю великого заповнювача, розмір фракцій якого відповідає 10 мм — для пустотілого модуля, 20 мм — для повнотілого каменю. У нас можна купити керамзитобетон з повною відповідністю ГОСТам.

ПРОПОРЦІЇ І СКЛАД КЕРАМЗИТОБЕТОНУ

МАРКА БЕТОНУМАРКА ЦЕМЕНТУОБ’ЄМНИЙ СКЛАД (10 Л)
Ц : П : К
МАСОВИЙ СКЛАД (1 КГ)
П : К
ОБ’ЄМ КЕРАМЗТОБЕТОНУ
(З 10Л ЦЕМЕНТУ)
Ц — цемент, П – пісок, К – керамзит
М 200М 4001 : 4,6 : 7,041 : 6177-78

ХАРАКТЕРИСТИКИ КЕРАМЗИТОБЕТОНУ

Даний вид бетону володіє такими параметрами як клас міцності, який позначається буквою «В». Чим вище цифровий показник класу, тим більший тиск, що вимірюється в МПа, витримує керамзитобетон.

Додатково, керамзитобетон маркується літерою «М». Наприклад, керамзитобетон, марка якого «М35» позначає величину міцності на стиск — 35 кг на квадратний сантиметр. А, керамзитобетон марки «М150» виявляється міцніше на стиск майже в п’ять разів.

Питома вага готової суміші — 800-1700 кг / м3.

Вибір міцності керамзитобетону необхідний при проєктуванні і спорудженні конструкцій. Чим більше навантаження передбачається на конструкцію, тим більшими повинні бути міцності керамзитобетону.

Для покупця, який купує керамзитобетон, ціна є показником важливим, якщо не визначальним. Але, порівнюючи ціни цього матеріалу з вартістю товарного бетону, приходиш до висновку, що ціни цілком можна порівняти. В діапазоні однієї марки, у керамзитобетону вони незначно вище, ніж у товарного бетону. А, враховуючи ті переваги, які забезпечує матеріал, керамзитобетон купити виявляється набагато вигідніше, ніж традиційний бетон.

Виготовляти керамзитобетон своїми руками доцільно, якщо вам потрібна невелика кількість і не потрібно високої міцності матеріалу. В інших випадках замовити доставку керамзитобетону від заводу виробника — це найбільш вигідний варіант. Ви заощадите як сили, так і кошти.

Замовити керамзитобетон у Львові можна за телефонами 068 547 77 20. Ми відповімо на ваш запит, уточнимо всі деталі замовлення, узгодимо загальну вартість бетону з доставкою та подачею на висоту.

[kkstarratings]

ЗАМОВИТИ КЕРАМЗИТОБЕТОН

ЗАМОВИТИ КЕРАМЗИТОБЕТОНЗамовити дзвінок×